10 gru 2016

Small MomentsJuż teraz - z okazji tego że mamy ostatni miesiąc tego roku - mogę śmiało przyznać, że ten rok składa się z wielu ''dużych momentów''.  Ale o tym będę pisać później.
Dzisiaj chciałabym się skupić na przeciwieństwie naszych ''dużych momentów''Pewnie nie raz już widzieliście teksty, że należy cieszyć się nawet najmniejszymi momentami w naszym życiu. No ale tak naprawdę to co może być takim naszym małym momentem?
Dosłownie wszystko.
Sytuacja z dnia dzisiejszego? Wstałam sobie po ósmej, a potem jedząc śniadanie obejrzałam nowy odcinek tvd, a słońce ślicznie oświetlało mój pokój. 
Sytuacja z dnia wczorajszego? Zjadłam kolacje w świetnym towarzystwie.

Teraz Ty pomyśl.. Jaki był Twój ''Small Moment'' dnia dzisiejszego? 

Duże i ważne chwile, są nam w życiu totalnie nie zbędne. Dają olbrzymiego kopa do życia, sprawiają, że wiele spraw zaczynamy postrzegać totalnie inaczej.
Tyle, że bez tych drobnych chwil, już dawno popadlibyśmy w monotonie i depresje. A o to szczególnie nie trudno w takiej porze roku jak ta.

Czy te momenty da sie zaplanowac?
A i owszem. Mimo iż większość rzeczy wychodzi totalnie na spontanie, da się je zaplanować.
Znajdź chwile czasu i posłuchaj nowego albumu Twojego ukochanego wykonawcy, wyjdź na spacer, idź na mega kaloryczną czekolade z przyjaciółką.
Możliwości jest tak wiele, jak i ludzi na tym świecie, bo przecież każdy z nas ma inne zainteresowania, czy też wizje szczęścia.

A teraz idź cieszyć się życiem, które składa się z tych małych momentów.

Zajrzyj po więcej


Kontakt - natalia.boryn@gmail.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią :)