18 maj 2016

Uporządkuj swoje myśli


Wasze myśli. To tutaj wszystko się zaczyna. To tutaj pojawił się pierwszy pomysł na założenie bloga, wyobrażenia, ale często też i słowa krytyki. Ostatnio pojawił się post dotyczący kontroli naszego umysł dzisiaj natomiast pare słów odnośnie uporządkowania ich :)


Złe scenariusze tworzymy sobie w głowie cały czas. Czy to jakaś mała sytuacja typu : a co jak ten outfit będzie źle wyglądał? Po większe sytuacje typu : a co jeżeli nie dostanę się do szkoły?
Wiadomo zawsze dobrze przygotować się na najgorsze, ale wychodzę też z założenia, że nie powinniśmy się stresować na zapas i w głowie mieć tylko złe scenariusze. 
Powinniśmy zacząć od uporządkowania swoich myśli. Wielu osobom - w tym mnie - pomoże np. rozpis rzeczy, które zaprzątają naszą głowe, jak np. terminy zaliczeń, czy składania papierów i dokładne rozplanowanie sobie tego. Jeden problem z głowy bo nie zadręczacie się, że nie zdążycie, bądź o czymś zapomnicie! 
Samokrytyka jest rzeczą ważną, bo przecież bez niej każdy z nas byłby pępkiem świata, ale nie powinna ona zaniżać waszej samooceny. W momencie kiedy ona się odzywa powinno być to coś raczej w stylu : nie mam jeszcze idealnej sylwetki, ale zaraz włączam ćwiczenia z mel b i przecież mogę ją osiągnąć! N.

Znajdziecie Mnie Tutaj : 
TUMBLR/INSTAGRAM/TWITTER/VINTED


Snapchat : natalia0122
Kontakt : natalia.boryn@gmail.com

4 komentarze:

 1. Bardzo zaciekawił mnie Twój blog. Co powiesz na wzajemną obserwację ? Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cała prawda, życie jest za krótki i zbyt piękne na złe scenariusze w głowie, nauczymy cieszyć się życiem.
  Buziaki Kochana

  OdpowiedzUsuń
 3. Cała prawda, życie jest za krótki i zbyt piękne na złe scenariusze w głowie, nauczymy cieszyć się życiem.
  Buziaki Kochana

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wyglądasz, z dnia na dzień piękniejesz po prostu! :)

  https://wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)