3 maj 2016

School - the most important thing

< Sia > 

Szkoła. Nieodłączny element naszego życia do lat 18, a także w wielu przypadkach jeszcze dłużej. 
Prace domowe, nauka rzeczy, które wydają nam się totalnie nie potrzebne. W wielu przypadkach uczymy się tych rzeczy tylko po to, aby dostać dobrą ocenę. Tak samo jest z pracami domowymi - szczególnie jeśli chodzi o uzupełnienie 40 stron ćwiczeniówki na dzień jutrzejszy. 
Ale przecież każdy wie jak to wygląda, a to nie o tym jest dzisiejszy post. 


Szkoła jest ważna i to oczywiście niezaprzeczalny fakt. Ale pamiętajmy, aby w całej tej pogoni za dobrą oceną nie zatracić rzeczy równie ważnych, a może nawet i ważniejszych.
Mówię to u przyjaciołach, rodzince, czy waszej pasji. 
Uwierz, że jeżeli piątkowy wieczór spędzisz ze swoimi przyjaciółmi włócząc się bez celu po ulicy - nadal masz szansę na zdanie klasy. Jeżeli akurat się uczysz, ale twój przyjaciel potrzebuję się komuś wygadać - przerwij swoją naukę i pogadaj z nim. Przecież możesz się pouczyć później, a nawet jeżeli trafi się zła ocena, to przecież wszystko możesz poprawić. Dobre oceny nie oznaczają braku przyjaciół - a jeżeli tak się dzieje to trzeba popracować nad tym, żeby tak nie było. 
Kiedy twoja rodzina chce żebyś zjadł z nimi kolacje, a akurat masz jeszcze pare przykładów z matmy, to przecież nic się nie stanie, jeżeli pójdziesz zjeść z nimi tą kolacje, a dokończysz tą pracę po zjedzeniu. 
Nie przegapcie swojego życia, zatracając się w szkole. Niezaprzeczalnie jest ona bardzo ważna, ale przecież nic się nie stanie, jak dostaniecie gorszą ocenę, bo zawsze istnieje możliwość poprawy! 
Tego samego nie doświadczycie w życiu, Jeżeli raz, drugi, trzeci odepchniecie od siebie przyjaciół, nie będzie się tego dało poprawić niczym oceny w dzienniku. N.

Znajdziecie Mnie Tutaj : 

Snapchat : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com


ZWRÓĆ UWAGĘ NA BANER PO PRAWEJ STRONIE! ♥
LUV♥

1 komentarz:

  1. Ale śliczne zdjęcia! :)

    http://wmymswieciewitam.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)