30 kwi 2016

Silence


Niewielka część ludzi lubi przebywać w ciągłym hałasie, szumu. Każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia w zupełnej ciszy. Kiedy zasypiamy też lubimy kiedy mamy cisze. 
Ale co kiedy ta właśnie cisza staje się męcząca? 


Cisza. I nie mówię tu jedynie o ciszy, kiedy leżymy w swoim pokoju zasypiając, ale czasem jest cisza pomiędzy dwojgiem ludzi, a czasem jest to cisza występująca z powodu samotności. Te dwa ostatnie przypadki to właśnie przykłady męczącej ciszy. Myślę, że już niejeden z nas w swoim życiu czegoś takiego doświadczył. Ciszy, która w cale nie była uspokajająca, a wręcz dręcząca, przytłaczająca. 
Czasem jest to tylko ''niezręczna cisza''. Występuję najczęściej na początku jakiejś rozmowy, może i po kłótni, czy kiedy akurat nudzimy się do potęgi.
O wiele gorzej zaczyna być kiedy ta cisza się przeciąga na tygodnie, miesiące, a nawet lata. 
Ludzie, którzy przecież byli świetnymi znajomymi, przestają się do siebie odzywać z powodu jakiejś błahostki. 
Z początku zwykłe ''nie chce mi się wychodzić dziś z domu'', które jest przecież normalnych odruchem, bo każdy potrzebuje pobyć czasem sam w swojej ciszy. Gorzej jest kiedy coś takiego zaczyna się przeciągać. W efekcie tracimy osoby, z którymi moglibyśmy wyjść, no bo przecież zawsze chcieliśmy być sami. 
Pamiętajcie, że nad wieloma sytuacjami w życiu naprawdę da się zapanować. Nie przeoczcie tylko tej właśnie okazji, abyście nie zostali przytłoczeni, wszechogarniającą was ciszą. 

N.

Znajdziecie Mnie Tutaj : 

Snapchat : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com


ZWRÓĆ UWAGĘ NA BANER PO PRAWEJ STRONIE! ♥
LUV♥

1 komentarz:

  1. Śliczne zdjęcia :)

    http://wmymswieciewitam.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)