26 sty 2016

When we're broken


Od pewnego czasu, zdecydowanie bardziej przemawiają do mnie piosenki o smutnym, wręcz przygnębiającym charakterze. Piosenki, które opisują szczere uczucia towarzyszące nam właśnie w chwilach smutku. 


Od dawna uważam, że to niesamowite, że potrafimy tworzyć tak genialne utwory, poezję, czy rysunki, własnie kiedy jesteśmy smutni. Słabo sprawdza się to jeżeli chodzi o posty haha, ale w każdym innym przypadku świetnie. 
Wiadomo, lubię posłuchać typowych radosnych kawałków, ale dopiero te  o smutnym charakterze, mają dla mnie niesamowitą głębie. 
Jak to się dzieje, że dzięki złamanemu sercu - i to nie tylko z powodów miłosnych, aczkolwiek głównie - potrafimy tworzyć cuda? Niestety tego samego nie moglibyśmy stworzyć będąc mega wesołym. 
Mimo iż uczucie smutku i złamanego serca w nas, nie jest uczuciem miłym to musicie przyznać, że w tym okresie nasza dusza artystyczna rozkwita najbardziej!

N.

Znajdziecie Mnie Tutaj : 

Snapchat : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com

1 komentarz:

  1. Dawno już nir słucham takich piosenek, bo nie zamierzam podadac w jakies zamyślenia i smutn :) nienawidze sie dołować, a takie piosenki same w sobie sa dołujące :D
    www.onlydreams.pl/

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)