23 sty 2016

Books


Książki. W tych czasach coraz bardziej zapominane, zostają przysypane stertą filmów. Od razu na wstępie powiem, że kocham oglądać filmy. Ale nie wyobrażam sobie żyć bez książek.


Jest to już kolejny post o książkach, który pojawia się na moim blogu. We wcześniejszym poście wspominałam o tym, że czytanie jest najtańszą podróżą, gdziekolwiek sobie zamarzycie. Dziś, aby zachęcić was jeszcze bardziej chciałabym poopowiadać wam o wcielaniu się w role. Oglądając film, możemy wczuć się w film - ale nie w postać. Z filmu nie dowiemy się o jej każdym najmniejszym przeżyciu. czy punktu widzenia świata z jej strony. Dzięki książkom, możemy zostać kim tylko chcemy. Świetną malarką, zakochaną bez opamiętania dziewczyną, postacią magiczną, czy chłopakiem, który próbuje wymyślić dlaczego 19 dziewczyn o imieniu Katherine go rzuciło. 
Możemy dosłownie poczuć uczucia bohatera na sobie. Zobaczyć świat jego oczami. Przez dosłownie parę chwil stać się zupełnie kimś innym. 
Każdemu z was, polecam oderwanie się od naszego życia codziennego, do zupełnie innego życia, które sami sobie wybierzecie! 
N.

Znajdziecie Mnie Tutaj :


Snapchat : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com

2 komentarze:

 1. Ja kocham czytać, wolę przesiedzieć 1 godzinę przed lekturą niż obejrzeć jej filmowe streszczenie :) (nie tyczy się Krzyżaków haha)

  wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię czytać, ale za to nienawidziłam lektur szkolnych:)
  pozdrawiam cieplutko :))
  woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)