15 lis 2015

Too young for love


Mówi się, że wiosna to okres miłości, ale uważam że jesień  i zimne miesiące też, no i wakacje owszem. Dlatego dzisiaj poruszymy temat dość istotny - miłość. Jeżeli widzimy zakochaną parę dziesięciolatków, reagujemy oczywiście śmiechem no bo co takie dzieci mogą wiedzieć o miłości. Nie wiedzą przecież na czym polega całowanie, więc co tu dużo mówić o miłości.
Nasza reakcja jest podobna jak na dziewczynę w wieku 12 lat w 10cm. szpilkach. 


Określenia "za młody na miłość", pojawia się często i to nie tylko kiedy mamy lat 10, 15, czy nawet 18. Tylko czy to tak na prawdę polega tylko na tym ile mamy lat? 10 latek zupełnie inaczej postrzega swoją miłość do drugiej osoby, niż 15, czy też 18. Niektórzy faktycznie nie dorastają do bycia w związku, faktycznie dzieciaki, często traktują to jako zabawę. Ale nigdy nie powinno się komuś wmawiać, że jest jeszcze za młody na to żeby kochać. 


xxx

Znajdziecie Mnie Tutaj : 
Snapchat : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com

Poprzedni post - The Happiest People ( KLIK)

3 komentarze:

  1. ja za 2 miesiace mam 17 i jakos nie potrzebuje tej milosci jesli chodzi o relacje chlopak-dziewczyna:) trzea cierpliwie czekac na swoja kolej!

    http://feel-that-moments.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiek nie ma znaczenia, lecz dojrzałość, ale nie chodzi mi o fizyczną, lecz tą duchową, umysłową! Czasem 10-latek ma w sobie więcej bezinteresownej miłości niż dorośli.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)