19 paź 2015

Fall is better than never tryPróbujemy, mimo to za każdym razem nam nie wychodzi. Pytamy samych siebie, po co próbowaliśmy. Szybko się poddajemy i odpuszczamy. 


''Fall is better than never try'' 
Słowa z którym zgadzam się w 100%. Jeżeli czegoś nie spróbujemy to się nigdy nie dowiemy. Porażka jest zdecydowanie lepsza niż ciągłe poddawanie się, nie próbowanie, nie przekraniczanie własnych granic komfortu. Robienia czegoś nowego, czy typowej rzeczy, w nowy sposób. Często kiedy rzecz wydaje nam się nietypowa, inna, w głowie pojawia nam się myśl że to nie dla nas - i poddajemy się, czego później żałujemy. Niema nic złego w popełnianiu błędów, czy zaliczaniu porażek. Dzisiaj zaliczasz porażkę, ale za kilka dni, miesięcy, lat, będzie Ci to wychodziło naprawdę dobrze. 
Chociażby najprostszy przykład, kiedy to młoda dziewczyna kupuje pierwszy raz buty na obcasie i wychodzi w nich do ludzi. Zaczynają się szepty, że nie umie chodzić, nie nadaje się do tego, wygląda jak ofiara. Może i wtedy zalicza porażkę, ale za kilka miesięcy będzie wygląda w tym super. 
Porażki też uczą, nie zawsze wszystko będzie nam się udawać - ale zawsze warto próbować :) 

Co wy o tym myślicie? 


Znajdziecie Mnie Tutaj : 
Snapchat : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com


1 komentarz:

  1. Po porażkach człowiek jest silniejszy :)
    Świetne zdjęcia i charakteryzacja :)
    http://anonimoowax.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)