10 lut 2015

How to destress?

Hej, Hej, Hello 
Witam was w moim ostatnim tygodniu ferii. Wczoraj w nocy odbyła się gala oskarów - świetna gala. Najbardziej dumna jestem z Sam'a, który był moim faworytem, natomiast najbardziej na gali najbardziej podobała mi się Rihanna - piękna sukienka! Wczoraj też wybrałam się do galerii z przyjaciółmi, gdzie spotkałam, jednego ze swoich idoli - Piotrka Szumlasa! :)

Już za tydzień będę siedziała w szkolnej ławce i zaczynała ten cięższy II semestr. Wiele z was ma w tym roku egzamin, maturę. Wszystkiemu temu towarzyszy stres, więc teraz przedstawię wam porady, jak się odstresować! :) 
Prześpij się! 
Wracacie do domu, po dniu z dwoma sprawdzianami, czterema kartkówkami i oddaniem wypracować, a przed wami następna porcja nauki. Zanim się do niej zabierzecie, warto się odstresować spaniem. 
Wypij coś ciepłego
 Polecam szczególnie wieczorem, przed snem, kiedy macie już dość wszystkiego, po prostu siądźcie na parapecie i wypijcie kubek herbaty, kakałka, czy czegoś rozgrzewającego ;) 
Zrób plan dnia! 
I rozplanujcie wszystko co powinniście dzisiaj zrobić. Na prawdę pomocne i kiedy widzicie co jeszcze wam zostało do zrobienia, a co już zrobiliście macie o wiele mniej stresu, że o czymś zapomnieliście, czy że nic jeszcze nie ruszyliście.  
 Posłuchaj muzyki!
To zawsze będzie jeden z najlepszych pomysłów na odstresowanie. Piosenką, która pomoże wam się zrelaksować w niecałe 5 minut jest : 
Posłuchajcie ! :) 
Poczytaj książkę! 
 Jeden z najlepszych pomysłów na oderwanie się od rzeczywistości to właśnie książki, więc śmiało sięgnijcie po jakąś ciekawą książkę, w przerwie od nauki, po obiedzie, przed snem - kiedy tylko macie na to czas i ochotę. 
Poćwicz
 Najlepszy sposób na wyładowanie emocji i zapomnienie o wszystkim wokół? ćwiczenia. 
Weź gorącą kąpiel 
Przy okazji możesz też zrobić Spa - klik.

A JAKIE WY MACIE SPOSOBY NA ODSTRESOWANIE? 

Zapraszam : 
Snap : natalia0122
Poczta : natalia.boryn@gmail.com

4 komentarze:

 1. Wczoraj była gala Grammy

  OdpowiedzUsuń
 2. Sen na stres jak najbardziej na tak ;)

  http://przyszlosczapisanawterazniejszosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uwielbiam wyladowywac emocje cwiczac :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią :)