8 gru 2014

Less / More

Włączamy i czytamy : z muzyką raźniej! :) 

Ostatnio siedząc i zamulając w domu, zastanawiałam się nad tym czego w naszym życiu jest za mało a czego za dużo. I tym właśnie się z wami podzielę w dzisiejszym poście : 

1. Uśmiech 
A raczej jego brak. Idąc ulicą jeżeli napotkacie kogoś uśmiechniętego to jest to cud. Dlaczego? Nie wiem, ale wiem, że powinno się to zmienić. Uśmiechajmy się. Do kogoś po drugiej stronie ulicy, nauczycielki w szkole, czy samych siebie. 
2. Hejting i Szacunek 
Którego jest stanowczo za dużo i za mało. To że coś wam się nie podoba, nie oznacza to że macie to hejtować. Fakt wyrażanie swojej opinii to dość ważna rzecz, ale hejting to nie wyrażanie opinii. Szanujmy każdego. 
3. Lenistwo 
Którego w moim życiu jest zdecydowany nadmiar, ale staram się zmieniać. Żaden dzień nie może być dniem bez progresu - i tego się trzymajmy :) 
4. Planowanie
W czego jestem mistrzem. Zdecydowanie gorzej wykonać mi zaplanowane rzeczy. A przecież w życiu nie chodzi o to, aby bez przerwy planować, ale zacząć robić to co sobie zaplanowaliśmy. 
Więc zapamiętajcie - Planowanie jest dobre, ale tylko wtedy, kiedy wykonujemy zaplanowane rzeczy. 
5. Zdrowe jedzenie i picie
Zamiast batonika za 1zł - owoc. 
Zamiast słodkiego, gazowanego napoju - Woda. 
6. Wiara w siebie 
Ostatni punkt, to wdłg. mnie punkt najważniejszy. Coraz częściej przeglądając twittera, czy facebooka, widać posty w których osoby, wypowiadają się na swój temat negatywnie. Przez takie rzeczy, tracicie wiarę i pewność siebie. Ale po co tak? Po co takie niepotrzebne problemy? 
Nikt z nas nie jest idealny i nikt być nie musi. I to czyni ten świat pięknym. 
Więc może teraz zamiast wypowiadać się negatywnie na swój temat, uwierzycie w siebie? 

A CO ZNAJDUJE SIĘ NA WASZEJ LIŚCIE : LESS / MORE? 

ZAPRASZAM :

poczta : natalia.boryn@gmail.com
Snap : natalia0122


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią :)